WOŚP – podziękowania

Znamy już wynik naszej dzisiejszej zbiórki podczas 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z Państwową Strażą Pożarną Tryton zebrał 5278 zł. (rok 2014-5500)

Wielkie podziękowania wszystkim grającym, wolontariuszom, tym co lali zupę, smarowali chleb, kierowali ruchem, utrzymywali stały poziom napoi gorących w podgrzewaczu, wpuszczali na łódź i do samochodu, przeprowadzili pokaz ratownictwa oraz zabrali wrak – czyli wszystkim nam biorącym udział w dzisiejszej WOŚP.

Warto też podziękować kołobrzeskiemu Zakładowi Aktywności Zawodowej z Mazowieckiej za ugotowanie zupy i przygotowanie smalcu, hurtowni warzywno owocowej KAWON z Sienkiewicza 12, piekarni Andrzeja Mielnika oraz Baltonie ze Świnoujścia.

m_wosp 2015